Свято танцю, мистецтва та краси

Дата: 22.05.2023 10:36

Звітний концерт хореографічного відділу Іршанської школи мистецтв - це завжди яскрава подія в нашому селищі. Наші юні танцівники, їхні викладачі завжди докладали зусиль аби створити феєричну атмосферу на сцені та подарувати глядачам гарний настрій. Цей чудовий захід став справжнім святом танцю, мистецтва та краси, який відбувся у Палаці культури і спорту «Титан» філії «Іршанський ГЗК» 19 травня 2023 року.

Присутніх вразили народні й сучасні танці у виконанні учасників колективів «VERES» та «Дивоцвіт». Юні артисти у яскравих концертних костюмах талановито виконували різноманітні хореографічні композиції, даруючи  глядачам чимало позитивних емоцій.

Колективи «Дивоцвіт» та «VERES» протягом року брали участь у багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях і конкурсах, де посідали призові місця та отримували перемоги.

Селищний голова Сергій Сахненко відзначив творчі досягнення колективів та наполегливу працю їх керівників і вручив Почесні грамоти Олені Єрмаковій, Світлані Можаровській та Світлані Ковризі.

Щиро бажаємо вихованцям і керівникам колективів нових творчих злетів та перемог, щоб сцена сяяла яскравим світлом талантів наших дітей, майбутнього нашої країни.