УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 07.06.2023 12:55

Відповідно до ст.46 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в Україні» 22 червня 2023 року о 1400 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання 26-ї сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ  ПОРЯДКУ   ДЕННОГО:

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Про встановлення земельного сервітуту та укладання договору земельного сервітуту з ТОВ «Межиріченський ГЗК».
  4. Про надання дозволу АТ «ОГХК» на розроблення проєктів землеустрою.
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ПП «ВЛАБОДЕ» на території Добринського старостинського округу.
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «Іршанськ Агро» на території Добринського старостинського округу.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «Ниви Полісся»  на території Ковалівського старостинського округу.
  8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «ЗОРЯ-СТРЕМИГОРОД» на території Меленівського старостинського округу.
  9. Про надання в оренду ТОВ «ЗОРЯ-СТРЕМИГОРОД» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв).
  10. Про надання в оренду ТОВ «ВП «Полісся» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв).
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в оренду ФОП Яремчуку О.В.
  12. Про надання дозволу гр. ХХХХ на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  13. Про передачу у власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  14. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.
  15. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою власника ХХХХ).
  16. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ХХХХ).
  17. Про внесення доповнень до Положення про Службу у справах дітей Іршанської селищної ради та затвердження його у новій редакції.
  18. Про встановлення вартості харчування вихованців та учнів за рахунок бюджетних асигнувань у закладах освіти Іршанської селищної територіальної громади.
  19. Про затвердження переліку соціальних послуг, які надаються комунальним закладом Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг».
  20. Про надання грошової допомоги пораненим військовослужбовцям сил оборони України та члену сім’ї загиблого військовослужбовця сил оборони України.
  21. Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2023 –2025 роки та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів з виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громадина 2023 -2025 роки.
  22. Про приймання- передачу  основних засобів КП «Іршанське КП» на баланс Іршанської селищної ради.
  23. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за I квартал 2023 року.
  24. Про надання субвенції до державного бюджету на виконання Комплексної Програми «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Іршанської селищної ради територіальної громади від надзвичайних ситуації на 2021-2025 роки».
  25. Про надання фінансової підтримки КП «Іршанське КП».
  26. Про внесення змін до рішення Іршанської селищної ради «Про надання фінансової підтримки КП «Іршанське КП»».
  27. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитись за посиланням https://irshanska-gromada.gov.ua/news/1686115052/.