ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ІРШАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.06.2023 11:49

ОГОЛОШЕННЯ

За пропозиціями Топонімічної комісії Іршанської селищної ради,  яка створена рішенням виконавчого комітету селищної  ради від 24.02.2023 № 45 до складу якої увійшли працівники селищної ради, депутати, фахівці в галузі історії, краєзнавці,  у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст, селищ та сіл під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, усунення фактів використання комуністичних, пропагандистських назв та врахування думки мешканців громади на офіційній сторінці селищної ради оприлюднені інформаційні повідомлення та скан-копія протоколу засідання Топонімічної комісії  (№1 від 12.04.2023 року) щодо перейменування вулиць у селах Шершні, Старики, Ковалі, Красносілка, Мелені, Винарівка, Граби та  селищі Іршанськ селищної територіальної громади.

На засіданні Топонімічної комісії, що відбулося 02 червня 2023 року (протокол №2 від 02.06.2023р.) прийнято рішення винести на громадське обговорення наступні пропозиції:

у селі Мелені вулицю Перемоги перейменувати на вулицю Захисників України;

вулицю 1 Травня - на вулицю Квітнева;

вулицю Ніни Сосніної – на вулицю Михайлівська;

у селі Винарівка вулицю 9 Травня перейменувати на вулицю Затишна;

у селі Граби вулицю Терехова перейменувати на вулицю Незалежності;

у селі Шершні вулицю Гагаріна перейменувати на вулицю Миколи Коваленка;

у селі Старики вулицю Гагаріна перейменувати на вулицю Захисників України

вулицю Володимирську на вулицю Миру;

у селі Ковалі вулицю Чкалова перейменувати на вулицю Затишна;

вулицю Гагаріна перейменувати на вулицю Захисників України;

у селі Красносілка вулицю Терехова перейменувати на вулицю Єдності;

у селищі Іршанськ вулицю Гагаріна перейменувати на вулицю Захисників України.

Ініціатор обговорення, Іршанська селищна рада, повідомляє про те, що пропозиції від громадян, жителів громади, щодо висунутих на обговорення питань приймаються до 02 липня 2023 року.

Пропозиції у письмовій формі можна надати у відділ містобудування, архітектури, економіки та АПР (каб.8, 3-ий поверх приміщення селищної ради) або на електронну адресу arkhitektura_irshansk@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.