Досягнення юних футболістів ДЮСШ «Іршанськ»

Дата: 07.06.2023 13:43

1 травня 2023 року розпочався груповий турнір ДЮФЛ Житомирської області серед команд Юніор -11. Наша команда розпочала свій переможний хід з виїзду до селища Лугини, де здобула перемогу з рахунком 1:2. Друга гра, в ІІ турі відбулася 5 травня 2023 року у  Коростені, там  команда ДЮСШ "Іршанськ" поступилася Коростенській команді "Мал". Третій тур відбувся 12 травня в Іршанську, у ньому  наші гравці перемогли "Колос" (с. Путиловичі) з рахунком 3:0.  22 травня 2023 року зустрічали  в Іршанську команду з Лугин та обіграли їх з рахунком 6:0.

Гра V туру відбулася 26.06.2023 року, до нас завітала команда "Мал" з  Коростеня, де в запеклій боротьбі наші юні футболісти  отримали перемогу над командою суперника з рахунком 1:0.

VI тур відбувся 1 червня 2023 року в селі Путиловичі, там місцева команда "Колос" зіграла з командою ДЮСШ "Іршанськ" з рахунком 2:2.

Паралельно проходили ігри в 5 групах. З кожної групи виходила команда до фіналу, яка зайняла 1 місце та ще три команди з кращим другим результатом.

До фінальної частини, яка проходитиме 11 червня 2023 року в місті Житомир, на стадіоні "Спартак Арена" увійшли нижчезазначені команди, які гратимуть за графіком:

9:30  Чуднів - Баранівка

10:20  Фортуна - Полісся

11:15  Бердичів - Коростень

12:10  Звягель - Іршанськ

Вітаємо тренера Віктора Панченка та команду Ю-11 з виходом до фінальної частини ДЮФЛ. Дякуємо усім, хто підтримує, допомагає та вболіває за наших юних футболістів.

Бажаємо успіхів та перемог!!!