Участь команди Іршанської ТГ у обласних спортивних змаганнях «Краща спортивна громада Житомирщини – 2023»

Дата: 13.06.2023 13:52

10 червня 2023 року на базі Курненської громади Житомирського району відбулися обласні змагання "КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА ЖИТОМИРЩИНИ – 2023" серед сільських, селищних територіальних громад до десяти тисяч населення під девізом "Рухайся до Перемоги ".  У спортивному заході взяли участь 9 команд: Барашівської, Вишевицької, Городницької, Довбиської, Іршанської, Курненської, Потіївської, Ушомирської, Ярунської територіальних громад. Змагання проходили за такими видами спорту: теніс настільний, шашки, шахи, міні – футбол, волейбол, гирьовий спорт, дартс.

Збірна команда Іршанської ТГ  зайняла  І місце у змаганнях з дартсу та увійшла у п’ятірку з наступних видів спорту: шахи, шашки 5 місце, волейбол 4, настільний теніс 5 та сьому позицію посіла з гирьового спорту.

На урочистому відкритті спортивних змагань був присутній селищний голова Сергій Сахненко. Він побажав нашій команді успіху у змаганнях, перемог та з гарним настроєм провести активний день.

Вітаємо спортивну команду Іршанської ТГ з перемогами та  гідне представлення нашої громади!