Вдале завершення футбольного сезону

Дата: 14.06.2023 15:12

13 червня 2023 року в смт. Іршанськ, на стадіоні "Титан"  відбулася гра Х туру Ю-14 та Ю-16 в групі Б ДЮФЛ Житомирської області. Цього разу Іршанці приймали команди з міста Звягель та селища Черняхів. Група підтримки активно вболівала за наших гравців та команда Ю-16 ДЮСШ "Іршанськ" здобула перемогу над командою ДЮСШ "Звягель-2" з рахунком 7:3. Команда Ю-14 ДЮСШ "Іршанськ" поступилася команді ДЮСШ "Черняхів" з рахунком 0:1.

Всі ігри пройшли в цікавій та напруженій боротьбі, кожна команда прагнула продемонструвати всю свою майстерність та волю до перемоги. Атмосферу створювали вболівальники, які щиро підтримували гравців.

Вітаємо команду Ю-16 та тренера Юрія Карповича з перемогою!!!

Дякуємо командам Ю-11, Ю-14, Ю-16 та тренерам Віктору Панченку та Юрію Карповичу за участь у Чемпіонаті ДЮФЛ та вітаємо із завершенням футбольного сезону.

Зичимо юним гравцям та їх наставникам нових звершень, не втрачати прагнення до перемоги та успіхів.