Інтерактивне заняття для дітей щодо правил гігієни

Дата: 15.06.2023 11:24

Виховання у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку навичок особистої гігієни відіграє найваж­ливішу роль в охороні їх здоров'я, сприяє правильній поведінці в побуті, у громадських місцях. Зрештою, від знання і дотриман­ня дітьми необхідних гігієнічних правил і норм поведінки зале­жить не тільки їх здоров'я, але й здоров'я інших дітей і дорослих. В рамках  крос-секторального проєкту Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків, опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні» в дитячому садочку «Білочка» та в пришкільному таборі Іршанського ліцею відбулось інтерактивне заняття для дітей щодо правил гігієни. 14 чрвня в цікавій, розважально-ігровій формі пройшов захід для дітей. Аніматор Олександр Нєчаєв з Житомира, у костюмі «мультяшного» героя, організував низку ігор та конкурсів, в яких діти брали активну участь. Мета інтерактивних занять полягала в тому, аби у доступній і цікавій для дітей формі донести інформацію про важливість дотримання правил особистої гігієни. Після завершення занять діти отримали посібник з потрібною та цікавою інформацією.

Було весело, цікаво, а головне пізнавально.