Про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»

Дата: 03.07.2023 11:21

Про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

у ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»

До обласної військової адміністрації звернулося ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» щодо сприяння у працевлаштуванні на підприємство внутрішньо переміщених осіб (можливо без досвіду роботи) за напрямками:

складські працівники,

робітничі спеціальності,

ремонтно-технічна служба,

транспортний відділ,

економічні спеціальності.

Підприємство гарантує стабільну (відрядну) заробітну плату, безкоштовні житло та харчування, забезпечує спецодягом, підвезенням з Бердичівської, Чуднівської міських, Черняхівської, Пулинської, Романівської, Іршанської, Хорошівської, Новоборівської селищних територіальних громад, компенсує витрати на проїзд з Новогуйвинської селищної, Оліївської, Березівської, Тетерівської, Станишівської, Глибочицької та Високівської сільських територіальних громад.

Для отримання детальної інформації щодо працевлаштування на підприємстві необхідно звертатися до начальника відділу персоналу підприємства Анни Стецько (моб.тел. +380674116500).