Про хід оздоровчої компанії та відпочинку дітей в Іршанській територіальній громаді

Дата: 24.07.2023 16:17

Відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради займається питаннями оздоровлення дітей відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Іршанської селищної ради на 2023 рік та відповідно до Положення про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2023 році, затверджені рішенням 21 сесії 8 скликання від 15.12.2022 року № 382.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» орієнтовна кількість дітей пільгових категорій Іршанської територіальної громади становить 733 дитини.

Станом на 24.07.2023 року 11 дітей Іршанської громади було відправлено на відпочинок з метою дозвілля і участі в освітніх та культурних програмах у місто Зольтау Федеративної Республіки Німеччина, організованого Житомирським обласним відділенням Міжнародного Благодійного Фонду «Допомога дітям Чорнобиля» у співпраці з Управлінням соціальної політики Коростенської райдержадміністрації Житомирської області та за сприянням Іршанської територіальної громади, а саме:

• з 15 січня 2023 року по 15 лютого 2023 року три дитини (1 дитина загиблого військовослужбовця ЗСУ; 1 дитина, батько якої отримав інвалідність 2 групи внаслідок війни (учасник бойових дій); 1 дитина з багатодітної сім’ї);
  • з 26 березня 2023 року по 24 квітня 2023 року сім дітей (3 дитини військовослужбовців ЗСУ; 1 дитина, батько якої отримав інвалідність 2 групи внаслідок війни (учасник бойових дій); 2 дитини з багатодітних сімей; 1 дитина, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи);
  • з 17 липня 2023 року по 06 серпня 2023 року одна дитина військовослужбовця ЗСУ.

Також вже оформлені документи для відпочинку дітей пільгових категорій, а саме:

• з 06.08.2023 року по 12.08.2023 року 1 дитини-сироти до Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща;
  •  з 08.08.2023 року по  16.08.2023 року відпочинок для 1 дитини в Республіці Естонія, літній психологічно-відновлюючий табір, організований БО «БГВ» для дітей пільгової категорії віком 13-16 років, з числа дітей загиблих військовослужбовців або тих військовослужбовців, що вважаються зниклими безвісти, громад Коростенського району.

У травні та червні 2023 року ВСЗН Іршанської селищної ради оформлено для 8 сімей з дітьми грошову допомогу згідно пілотної програми фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки ГО «Неурядова організація «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН».