УВАГА! Сесія!

Дата: 26.07.2023 17:34

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 10 серпня 2023 року о 1400  год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  засідання 27-ї сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:
  1. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ХХХХ).
  2. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (за заявою ХХХХ).
  3. Про внесення змін до рішення сесії Іршанської селищної ради №345 від 08.09.2022 року «Про надання дозволу гр. ХХХХ на розроблення детального плану території земельної ділянки».
  4. Про затвердження детального плану території власної земельної ділянки ХХХХ
  5. Про затвердження Положення про Порядок внесення та розгляду місцевих ініціатив Іршанської територіальної громади.
  6. Про затвердження Положення про старосту Іршанської селищної ради.
  7. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости Іршанської селищної ради.
  8. Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату Іршанської селищної ради та її виконавчих органів.
  9. Про надання одноразової грошової допомоги членам сімей зниклого безвісти та загиблих (померлих) військовослужбовців  сил оборони України.
  10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за I півріччя 2023 року.
  11. Про внесення змін до рішення Іршанської селищної ради «Про надання субвенції до державного бюджету на виконання Комплексної Програми «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Іршанської селищної ради територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки»».
  12. Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна».
  13. Про надання фінансової підтримки КП «Іршанське КП».
  14. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  15. Про припинення дії рішення та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, затвердження умов проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.
  16. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
  18. Про звіт поліцейських офіцерів громади за І півріччя 2023 року.

Різне.