Іршанський селищний голова Сергій Сахненко привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 27.07.2023 15:16

Згідно з указом Президента України від 13 червня 2023 року № 327/2023  День медичного працівника в Україні тепер відзначають щороку 27 липня.

Медицина – це особливе покликання, а тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. З Днем медика вітають лікарів, медсестер і медбратів, парамедиків, фельдшерів, акушерів, лаборантів, санітарів - всіх працівників сфери охорони здоров'я, всіх, хто знаходиться на «бойовому» медичному посту в режимі 24 на 7.

Селищний голова Сергій Сахненко зустрівся з працівниками охорони здоров’я Іршанської громади та привітав медичних працівників з професійним святом. Він наголосив: «Ми всі вдячні за турботу про наше здоров’я та життя, а під час російсько-української війни  низько вклоняємося за виконання неймовірно важливої роботи, адже щодня, рятуючи сотні життів,  часто ризикуєте своїм власним. Земляки-медики сьогодні не тільки в тилу, а й на передовій рятують наших Захисників. Від їх знань, вмінь, навичок, професіоналізму, терпіння залежить найголовніше - життя воїнів, які виборюють нашу свободу. Дякуємо за Вашу відданість професії та служіння людям, гуманність та благородність.  Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване пацієнтам, а у Ваших домівках завжди панують щастя і благополуччя. Міцного здоров’я Вам та родинам! А нашій Україні та всім нам Перемоги над рашистами!»

Із словами вдячності селищний голова вручив грамоти і подяки Іршанської селищної ради.