Інформація про внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Іршанської селищної територіальної громади станом на 31.07.2023 року

Дата: 31.07.2023 15:05

Фото без описуСтаном на 31.07.2023 року кількість внутрішньо переміщених осіб, які зверталися безпосередньо до спеціалістів громади для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», становить 473 особи, з них:

135 дітей (в тому числі 34 дитини дошкільного віку), з них освітні установи громади відвідувала в 2022-2023 н.р. 31 дитина (в тому числі 15 дітей дошкільні);

22 особи з інвалідністю (в тому числі 7 осіб з 2 групою інвалідності та 15 осіб з 3 групою інвалідності);

199 осіб працездатного віку;

117 пенсіонерів;

231 – жінок та 107 чоловіків;

106 родин (в тому числі 8 багатодітних сімей).

Вимушено перемістилися 204 особи – з міста Київ та Київської області, 63 особи - з Донецької області, 25 осіб – з Луганської області, 18 осіб – із Запорізької області, 14 осіб – з Харківської області,  16 осіб – з Херсонської області, 16 осіб – з Миколаївської області та 1 особа з АР Крим.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України внутрішньо переміщеним особам надається гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів, гігієнічних наборів, побутової хімії, одягу та взуття вживаного, непродуктова допомога (ковдри, матраци, подушки, кухонні набори, рушники, комплекти постільної білизни тощо) правова допомога, психологічна допомога та фінансова допомога. Допомога надавалась такими благодійними організаціями: БФ «Янголи спасіння України», БО «БФ «Право на захист», ГО «Волонтерський штаб Житомира», БФ «Рокада», МБФ «Карітас України», БФ «Руки милості», ГО «Вітер Надії і Любові», Товариство Червоного Хреста, Церква «Слово віри», Пункт надання індивідуальної адресної допомоги ВПО Волонтерського гуманітарного центру Коростенського району, а також від Коростенської районної військової адміністрації.

Також через спеціалістів БО «БФ «Право на захист» внутрішньо переміщеним особам було оформлено міжнародну грошову допомогу від ООН.

Знято з обліку за заявами від внутрішньо переміщених осіб у зв’зку з вибуттям 172 особи.