У результаті спільної діяльності громадських активістів та місцевого самоврядування – в Іршанську побільшало дитячих майданчиків

Дата: 03.08.2023 14:33

Нещодавно один із них облаштували в районі вулиць Шевченка, буд 30 та Гулія, буд.: 23, 25, 27.

Громадські активісти, небайдужі громадяни, які проживають за вище названими адресами, самотужки взялися облаштовувати дитячий майданчик, щоб організувати дітлахам ігровий простір. Вони активно прибирали, ремонтували, фарбували, виявляючи неабиякий креатив та творчість. Щоб оновити ігровий інвентар, звернулися за допомогою до депутатів селищної ради Володимира Кайдалова, Катерини Денисенко та керівництва громади. Отримали схвалення та підтримку. Адже, це свого роду вийшов, як бюджет участі, бо значну частину робіт виконали самі громадяни. А такі ініціативи мають право на «життя» та розвиток.

Дитячий спортивно – ігровий копмлекс був придбаний за рахунок коштів місцевого бюджету та встановлений працівниками селищної ради з благоустрою. За невеликий період функціонування він став улюбленим місцем дозвілля для дітей.

Дякуємо всім, хто прикладає зусилля, щоб наша громада ставала кращою!

Дякуємо Захисникам і Захисницям України!