На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо компенсації за житло, яке було повністю зруйноване під час бомбардувань

Дата: 06.08.2023 12:33

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про відновлення зруйнованих та пошкоджених ворогом об’єктів в області та про компенсацію за житло, що було повністю зруйновано під час бомбардувань.

Зокрема йшлося про етапи отримання житлового сертифікату на придбання житла та про створені комісії в територіальних громадах щодо розгляду заяв де погоджуються виплати на відновлення. Станом на зараз в області нараховується 4814 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. З них відновлено 2447 об’єктів або 51% від загальної кількості.

Детальніше дивіться у відео.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/na-majdanchyku-ofitsijnogo-mediatsentru-zhytomyrskoyi-ova-vidbuvsya-bryfing-nataliyi-ostapchenko-shhodo-shhodo-kompensatsiyi-za-zhytlo-yake-bulo-povnistyu-zrujnovane-pid-chas-bombarduvan/