Нові меблі в Іршанський заклад дошкільної освіти «Білочка»

Дата: 17.08.2023 16:17

Одним із пріоритетних завдань на 2023-2024 навчальний рік Іршанської селищної ради залишається забезпечення безпечних та комфортних умов перебування вихованців та учнів у закладах освіти. Злагоджена, творча робота педагогічного колективу Іршанського закладу дошкільної освіти «Білочка» дала змогу створити в закладі сприятливі умови для ефективної освітньої роботи.

Рішенням 26 сесії 8 скликання Іршанської селищної ради було вирішено виділити кошти із місцевого бюджету для придбання меблів у згаданий вище заклад. Це дало змогу створити відповідне освітнє розвивальне середовище, яке мотивує, активізує, зберігає та розвиває.

Матеріальну базу закладу було поповнено новими сучасними меблями, а саме: столи двомісні з шухлядами в кількості 30 одиниць та стільчики дитячі в кількості 22 одиниці на загальну суму 94,386 тис.грн; шафи дитячи на 5 секцій в кількості 16 одиниць та шафи дитячі на 3 секції в кількості 2 одиниць на суму 175,440 тис.грн.