Обладнання для шкільної їдальні Іршанського ліцею
На сьогодні активно реалізується спільний проєкт з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), щодо надання грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році.
Згідно з умовами проєкту, затверджено перелік опорних закладів загальної середньої освіти, яким у 2022/23 навчальному році надається грошова допомога в розмірі 2 (дві) тис. доларів США (за офіційним курсом гривні) для закупівлі обладнання для шкільних їдалень.
Іршанський ліцей Житомирської області отримав на спеціальний рахунок одноразовий платіж в еквіваленті 2 000 доларів США у гривнях за поточним офіційним курсом НБУ. Кошти були витрачені на оновлення матеріально-технічної бази харчоблоку в приміщенні початкової школи, а саме:
- жарова шафа – 27430,00 грн (двадцять сім тисяч чотириста тридцять гривень);
- марміт – 43079,00 грн (сорок три тисячі сімдесят дев’ять гривень);
- блендер Philips – 2631,00 грн (дві тисячі шістсот тридцять одна гривня)
Загальна сума надходжень та витрат – 73140,00 грн. (сімдесят три тисячі сто сорок гривень).