Інформація щодо будівництва захисних споруд

Дата: 18.08.2023 12:54

У Житомирській ОВА під головуванням заступника начальника Юрія Денисовця 7 серпня відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування щодо реалізації проєктів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти.

На розгляд Житомирської обласної військової адміністрації надійшло 47 проєктів, серед яких була відповідна проєктна заявка від Іршанської селищної ради «Виготовлення проєктно-кошторисної документації та будівництво захисної споруди цивільного захисту у Іршанському ліцеї Житомирської області…». Розмір субвенції для Житомирської області становить 45 011 тис. грн. Через обмежений фінансовий ресурс було відібрано лише 6:

1. Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення на території гімназії № 8 м. Бердичева.
  2. Будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) подвійного призначення на території Коростенського міського ліцею № 8 Житомирської області.
  3. Капітальний ремонт підлог та системи водовідведення споруди цивільного захисту (ПРУ) КЗ «Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради Житомирської області.
  4. Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) у Словечанському ліцеї Словечанської сільської ради.
  5. Реконструкція існуючих підвальних приміщень під споруду цивільного захисту (ПРУ) Романівського ліцею № 1 Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  6. Капітальний ремонт Протирадіаційного укриття Овруцького ліцею №4 Овруцької міської ради.