#Дія.Освіта там, де ви

Дата: 21.08.2023 14:12

Сучасний світ змінюється надто швидко, щоби вивчене в школі чи університеті залишалося актуальним надовго. Зараз треба постійно вчитися, щоб неспинно зростати.

“Дія.Освіта” — національна освітня платформа актуальних знань та навичок. Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.

Платформа створена з метою зробити навчання приємним та доступним для всіх.

Одна з головних особливостей “Дія.Освіта” – це зосередження на постійному навчанні протягом усього життя. Уміння швидко адаптуватися до нових вимог ринку праці та вчасно здобувати нові знання та навички стає ключовим фактором для досягнення професійних цілей.

Платформа надає можливість отримати доступ до найкращих освітніх практик з будь-якого куточка світу. Незалежно від віку чи місця перебування, українці можуть опановувати нові професії або вдосконалювати наявні навички за допомогою “Дія.Освіта”.

Дія.Освіта завжди там, де ви – на екрані кіно, на смартфоні, у потязі, на білбордах, на YouTube та в розмовах з колегами. Навчатися легко, приємно та доступно. Відкривай безмежні можливості для професійного зростання та особистого розвитку кожного українця: https://osvita.diia.gov.ua/about.