ЗВІТ про узагальнення пропозицій, що надійшли під час громадського обговорення щодо перейменування вулиць Іршанської територіальної громади

Дата: 23.08.2023 15:45

Ураховуючи вимоги Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», якими визначено обов’язковість урахування думки громадськості під час прийняття рішень щодо перейменування об’єктів топономіки, виконавчим комітетом Іршанської селищної ради прийнято рішення №45 від 24.02.2023 року «Про затвердження Положення про топонімічну комісію при виконавчому комітеті Іршанської селищної ради та її складу»

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць та  провулків Іршанської територіальної громади та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з даного питання 02 червня 2023 року о 10.00 в залі засідань селищної ради відбулося засідання Топонімічної комісії. Питання, що піднімалися членами робочої групи, відображені в протоколі засідання, який оприлюднений на офіційному сайті.

Згідно оголошення про проведення громадського обговорення перейменування вулиць населених пунктів Іршанської територіальної громади пропозиції та зауваження приймалися до 02 липня 2023 року включно.

Пропозиції (зауваження) учасниками громадського обговорення можна було подавати у відділ містобудування, архітектури, економіки та АПР (каб.18, 3-ий поверх приміщення селищної ради) або на електронну адресу arkhitektura_irshansk@ukr.net у письмовій чи усній формі, надсилати електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Протоколом засідання комісії визначено, що суб’єкти, які вносять пропозиції щодо зміни назви (перейменування) мають надати чітке обґрунтування необхідності проведення перейменування та біографічну довідку героя, на честь якого пропонується перейменувати вулицю чи провулок.

Пропозицій щодо перейменування вулиць від громадськості у визначений термін не надходило.