Патріотичний велозаїзд

Дата: 25.08.2023 10:46

23 серпня молодь Іршанська стала учасниками велозаїзду "Рухайся заради перемоги". Велопрогулянку присвятили двом прийдешнім святам – Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Захід був організований в рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України».

Заїзд стартував від Палацу культури і спорту «Титан». Колона велосипедистів у супроводі поліцейського автомобіля рухалася навколо селища та його центральними вулицями. Усі учасники мали при собі національну символіку та прапори. Велосипедисти періодично зупинялися на ключових локаціях селища для коротеньких фотосесій. Під час руху гуртом співали Гімн України та вигукували патріотичні гасла.

Такі заходи є дійсно важливими саме як елемент національно-патріотичного виховання молоді, особливо у теперішній час коли триває війна росії проти України.