Іршанська школа мистецтв долучилася до акції «World Cleanup Day»

Дата: 25.08.2023 15:03

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Терміни проведення – з 16 серпня по 16 вересня 2023 року. Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

До акції в нашій громаді вже долучилася Іршанська школа мистецтв. Увесь колектив закладу, озброївшись знаряддям праці, активно взявся прибирати прилеглу територію. Навели повний лад навколо приміщень, адже незабаром школа мистецтв зустрітиме своїх талановитих учнів. Під гаслом «Чисте селище - у наших руках!» педагоги та технічний персонал на чолі з директором Тамарою Злобіною мали за мету привернути увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища та на власному прикладі показати суспільству, що кожен може робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації.