Увага, створюємо Громадську раду при Іршанській селищній раді!

Дата: 29.08.2023 16:16

З метою створення Громадської ради при Іршанській селищній раді (далі- Рада), як консультативно-дорадчого органу, утвореного для забезпечення участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, налагодження ефективної взаємодії Іршанської селищної ради з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації місцевої політики, просимо жителів, які зацікавлені у розвитку територіальної громади, мають певний досвід та активну громадську позицію, прийняти участь у конкурсі та стати членом Ради.

До складу Ради можуть бути обрані громадяни України, які досягли 18-річного віку, проживають в межах Іршанської територіальної громади, не мають не знятої чи непогашеної судимості та не мають відкритих кримінальних проваджень. Кількісний склад членів не може перевищувати 35 осіб. У випадку надходження більшої кількості заяв, конкурс відбувається шляхом рейтингового голосування.

Кандидат на членство в Раді подає на ім’я селищного голови:

1. Заяву-автобіографію у довільній формі, де надається згода на обробку персональних даних;
  2. Мотиваційний лист, в якому зазначається бачення щодо роботи у  Раді;
  3. Копію паспорта чи ID-карти.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 29 серпня по 29 вересня 2023 року.

Бажаючі можуть звертатися за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, приймальня каб. № 1., телефон: 4-42-21 з приміткою «Громадська рада»

(у заяві кандидата на членство у Громадській раді обов'язково зазначається)