З Днем підприємця!

Дата: 03.09.2023 08:02

Шановні підприємці, представники малого та середнього бізнесу Іршанської громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею активно сприяти поступовому розвитку нашої держави.

Ваш внесок у розвиток нашої держави та громади, дуже вагомий – Ви забезпечуєте населення необхідними товарами та послугами, створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною, волонтерською та спонсорською діяльністю. Ви тримаєте «економічний фронт» у тяжкі часи для українського народу та нашої  громади.

Висловлюємо кожному з вас глибоку вдячність за допомогу у скрутні часи, наполегливу працю, ініціативність, прийняття важливих рішень, що сприяють розвитку Іршанської громади й покращенню її добробуту.

Хочемо побажати Вам невпинного руху вперед, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам, великих успіхів, мирного неба, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей на майбутнє, на благо України!

Віримо в Перемогу! Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою, Іршанська селищна рада