Щиро вітаємо зі святом – Днем знань!

Дата: 01.09.2023 08:00

Шановні учні, студенти, учителі та усі учасники освітнього процесу!

Щиро вітаємо зі святом – Днем знань!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, знову відкриють свої двері навчальні заклади. Учні та студенти вирушать у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

Майже у кожного 1 вересня - День знань - асоціюється зі школою та святковою лінійкою. Через війну не всі матимуть змогу піти до рідної школи, а традиційні лінійки тимчасово не проводять, але учні та вчителі не зважаючи ні на що, з новими силами та відповідальністю візьмуться вчитися та вчити.

Щиро вітаємо наймолодших -  першокласників, які за ручку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи. У вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань.

Вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Здоров’я, наполегливості та сумління у навчанні. Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи.

Пам’ятаймо! Україні потрібні, освічені та розумні громадяни, саме ті, хто творитиме міцну і красиву державу. Миру усім і добра!