УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 06.09.2023 16:26

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 21 вересня 2023 року о 1000 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться засідання 28-ї сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади у зв’язку із зміною цільового призначення (за заявою власника ХХХХ).
  2. Про перейменування вулиць на території Іршанської територіальної громади.

Доповідач: Сахненко С.П.– селищний голова.

Співдоповідач: Пуліновська Л.П. - начальник відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку.

1. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин по Іршанській селищній раді на 2021-2025 роки в новій редакції.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж території Іршанської територіальної громади.
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (Добринські дуби).
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (адмінбудівля).
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (очисні споруди).
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (автостоянка).
  7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної на території Іршанської селищної ради.
  8. Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ ТК «Полісся-Продукт».
  9. Про надання земельної ділянки в оренду ФО-П Хилі Т.А.
  10. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.Іщук С.І.
  11. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянам.
  12. Про передачу у власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідач: Сахненко С.П.– селищний голова.

Співдоповідач: Багінська Н.Б. – начальник відділу земельних ресурсів, екології та ОНС.

1. Про надання одноразової грошової допомоги членам сімей  загиблих  (померлих) військовослужбовців  сил оборони України.

Доповідач: Сахненко С.П.– селищний голова.

Співдоповідач: Васильчук Г.М. - начальник ВСЗН.

1. Про внесення змін до назви Іршанської селищної ради.
  2. Про оголошення аукціону про передачу в оренду майна, що є комунальною власністю Іршанської селищної ради.

Доповідач: Сахненко С.П. – селищний голова.

Співдоповідач: Сулима Н.А. - спеціаліст сектору з правових та кадрових питань.

1. Про внесення змін до  Програми розвитку медицини Іршанської селищної ради на 2023 рік.
  2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22.06.2023 № 438 «Про встановлення вартості харчування вихованців та учнів за рахунок бюджетних асигнувань у закладах освіти Іршанської селищної територіальної громади».

Доповідач: Сахненко С.П.– селищний голова.

Співдоповідач: Смолянюк Н.П. – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я.

1. Про здійснення делегованих повноважень державної реєстрації актів цивільного стану
  2. Про  внесення змін до Положення відділу « Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради та затвердження його в новій редакції.

Доповідач: Сахненко С.П. – селищний голова.

Співдоповідач: Будніцька В.В. – начальник відділу «ЦНАП».

1. Про надання фінансової підтримки КП «Іршанське КП».
  2. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Сахненко С.П. – селищний голова.

Співдоповідачі: Микитенко В.В. – начальник відділу фінансів.

Різне.