Відпочинок Дивоцвіту у Болгарії

Дата: 07.09.2023 13:29

Літо — прекрасна пора для активного відпочинку і зміцнення здоров’я дітей. Краще, а ніж тепла морська вода, сонце, розваги та ігри на свіжому повітрі у літню пору не придумаєш. З 18 серпня по 30 серпня 2023 року хореографічний колектив "Дивоцвіт" Іршанської школи мистецтв подорожував до міста Ахелой, Болгарія. Основна мета поїздки - відпочинок та оздоровлення у дитячому таборі kids camp "Mandarin". Ініціаторкою поїздки стала керівник  колективу Світлана Коврига.

Відпочинок був насичений цікавими подіями, розвагами, корисною інформацією та яскравими емоціями, тому для усіх він промайнув весело та швидко. Справжнім задоволенням для  наших дітей став вокальний конкурс "The Voice of MFactor", де наші юні артисти-співаки посіли І-місце. Різноманітна та насичена була анімаційна програма табору, організовано велику кількість цікавих заходів та подій.  Під час святкування  Дня Незалежності України  наші танцюристи брали активну участь у проведенні святкового концерту, де представили хореографічний номер під назвою "На пульсі". Саме цей танець  допоміг усім учасникам заходу стати єдиною, дружньою командою. Майже два тижні, шістнадцять вихованців школи мистецтв, отримували задоволення від відпочинку не здригаючись від звуків сирен. За цей час діти встигли покращити свій фізичний та емоційний стан, отримати безліч позитивних емоцій. Дуже хочеться, щоб наші діти, в цей нелегкий для країни час, щохвилини, щодня були  радісними і  щасливими. Адже дитинство - це пора сподівань та здійснення мрій, а літо - це пора відпочинку.