Відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї , гендерної рівності , запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми Іршанської селищної ради
Дата: 28.09.2023 16:52
Кількість переглядів: 143
На черговому засіданні члени та членкині Координаційної ради розглянули питання про стан виконання Закону України «Про соціальні послуги» та затвердили заходи в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Іршанської ТГ.
Сахненко С.П., голова Іршанської селищної ради, у своєму виступі підкреслив, що соціальні послуги повинні надаватися в повному об’ємі для всіх жителів громади, які того потребують, і виходячи з можливостей. ВПО повинні мати такі ж права на отримання соціальних послуг, як і інші жителі громади. Наша задача не стояти осторонь, а підтримати незахищені верстви населення, особливо в такий важкий період для нашої держави та нас всіх. Разом ми встоїмо і переможемо російську орду