Протокол №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Іршанській селищній раді

Дата: 10.10.2023 08:38

П Р О Т О К О Л №2

від 06.10.2023 року                                                                                  10:00 год.

Присутні: Гойко М.Й., Гойко Я.М., Рудницький В.В.(за згодою),

Сулима Н.А., Ширченко Г.І., Ясинецький Л.Л.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про обрання головуючого ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Іршанській селищній раді на період відсутності Демченка О.А.
  2. Про розгляд заяв та документів кандидатів на участь в Громадській раді (далі – кандидати).
  3. Про встановлення дати установчих зборів для формування Громадської ради.

Щодо першого питання порядку денного.

Слухали:  Ясинецького Л.Л., який повідомив про відсутність голови ініціативної групи Демченка О.А. та запропонував обрати головуючим Гойка М.Й. на період відсутності Демченка О.А.

Голосували:  «За» - одноголосно

Вирішили: Обрати головуючим ініціативної групи Гойка М.Й. на період відсутності Демченка О.А.

Щодо питання другого порядку денного.

Слухали: Ширченко Г.І., яка повідомила про надходження 8 заяв від кандидатів у члени Громадської ради та запропонувала ознайомитися з поданими документами.

Ініціативна група, розглянувши подані документи, прийшла до висновку, що  заявникам необхідно надати копії документів про освіту; всі кандидати допущені до участі в установчих зборах для формування Громадської ради.

Голосували:  «За» - одноголосно

Вирішили: Прийняти всі подані заяви кандидатів, допустити до участі в установчих зборах.

Щодо питання третього порядку денного.

Слухали: Гойка М.Й, який запропонував призначити дату проведення установчих зборів для формування Громадської ради на 13 жовтня 2023 року та повідомити про це всіх кандидатів.

Голосували:  «За» - одноголосно

Вирішили: встановити дату проведення установчих зборів для формування Громадської ради 13 жовтня 2023 року та повідомити про це всіх кандидатів на членство в Громадській раді.

Голова:                                                                                   Микола ГОЙКО

Секретар:                                                                       Леонід ЯСИНЕЦЬКИЙ