Велозабіг – активний відпочинок

Дата: 17.10.2023 12:23

14 жовтня, в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» в Іршанську відбувся черговий фізкультурно-оздоровчий захід національно-патріотичного спрямування.  Велозабіг присвячений Дню захисників та захисниць України, який цього року українці вперше відзначили 01 жовтня, був організований з метою долучити мешканців громади до рухової активності та підсилити у дітей та молоді національно-патріотичний дух. Захід розпочала координаторка Оксана Пасинкова, яка залучила усіх учасників до спільного виконання Державного Гімну України. Перед початком заїзду  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та жертв російсько-української війни.

Маршрут  пролягав через село Старики до села Десятини, де велосипедисти мали змогу відвідати козину ферму. Здолавши шлях у 6 км присутні спостерігали за стадом кіз, яке випасалося біля ферми на відстані декількох метрів. Кози випасалися без нагляду людей, сучасним методом – електропастухом (спеціальна огорожа під невеликою напругою).

На зворотньому шляху колона велосипедистів  зупинилися біля тамтешнього озера щоб відпочити та полюбуватися неймовірним осіннім пейзажем.   Віктор Рудницький, Діана Скоковська та Олена Гурин облаштували біля озера «польову кухню» та  частували усіх смачним козацьким кулішем. Підкріпившись спортсмени вирушили додому, зробивши ще одну зупинку в селі Старики, де відвідали музей сільського побуту. Засновниця музею Надія Володимирівна провела цікаву екскурсію, традиційно частувала усіх присутніх домашнім козиним сиром, випічкою та трав'яним чаєм.

Захід був змістовним, патріотичним, а головне - фізкультурно-оздоровчим.

Закликаємо мешканців громади долучатися до активностей.

Слідкуйте за анонсами координаторки на сторінці у фейсбук за посиланням