УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 23.10.2023 10:21

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 3 листопада 2023 року о 1400  год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться пленарне засідання 30-ї сесії Іршанської селищної ради восьмого скликання.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.Про надання дозволу АТ «ОГХК» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Іршанської селищної ради.

2. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Шершнівського старостинського округу Іршанської селищної ради.

4. Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

5. Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

6. Про надання земельної ділянкив оренду ФО-П Пишнюк С.І.

7. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПОСП «МЕЛЕНІ» на території Іршанської селищної ради.

8. Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки гр.XXXX

9. Про передачу у власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

10. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (XXXX).

11. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади (XXXX).

12.Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  КП «Іршанське комунальне підприємство» на 2023-2025 роки.

13. Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами на території  населених пунктів Іршанської селищної ради на 2024 – 2026 роки.

14.Про затвердження Положення про відділ загальної та організаційної роботи виконавчих органів апарату Іршанської селищної ради.

15.Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршанської селищної ради, у новій редакції.

16.Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Іршанської селищної територіальної громади на 2024 рік та Положення про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2024 році.

17. Про надання згоди на продовження дії договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Новоборівський інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської селищної ради.

18. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального комерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іршанської селищної ради  на 2024-2026 роки.

19.Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

20.Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2023 рік.