Житель Іршанської територіальної громади відзначений «Хрестом громадянських заслуг

Дата: 01.11.2023 09:01

Булига Дмитро Дмитрович отримав відзнаку – «Хрест громадянських заслуг» від виробничо-творчого об’єднання «Орден» для мешканців Житомирщини.

Нагороду вручав селищний голова Сергій Петрович Сахненко та дякував за безкорисливу допомогу землякам та Силам Оборони України, підтримку Захисників і Захисниць нашої держави.

З моменту вторгнення російських військ на територію Київської та Житомирської областей Булига Дмитро, житель с.Добринь, займався евакуацією громадян на територію Іршанської ТГ, забезпечував разом з іншими небайдужими продуктами та всіма необхідними речами. Для захисників і захисниць України придбав та доставив на передову шість автомобілів разом з продуктами харчування, маскувальними сітками, шинами тощо. Для зручності під час ведення бою, прийняв участь в розробці- модернізації установки під певні види зброї. Доставляє все вище перераховане до Харківського і Донецького напрямку. Дмитру допомагають однодумці. Небайдужий до чужої біди, готовий прийти на допомогу, любить своє рідне село та Україну.

Дякуємо всім, хто допомагає кувати нашу Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!!