Досягнення «Дивоцвіту» на фестивалі "DANCE-VOCALS CLASS"

Дата: 20.11.2023 14:02

Дитяча громадська організація «Співограй» - це 15 фестивалів міжнародного класу в Україні та за її межами (Болгарія, Туреччина, Єгипет) зі складом професійного журі, офіційними дипломами. Це досвідчена команда організаторів та журі. Це майстер-класи від визнаних у світі професіоналів та насичена й різноманітна позаконкурсна програма.

19 листопада у місті Київ відбувся Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс "DANCE-VOCALS CLASS". Участь у фестивалі взяв хореографічний колектив «Дивоцвіт» Іршанської школи мистецтв. Наші артисти представляли конкурсний танець під назвою «З тремтінням у серці». Серед численних колективів, які брали участь у творчих змаганнях наш колектив достойно був оцінений журі. Колектив «Дивоцвіт»  посів почесне ІІ місце у номінації "Хореографічне мистецтво" у жанрі "Сучасна хореографія".

Щиро вітаємо талановитих дітей та керівника Світлану Ковригу із знаковою подією. Нехай вогник любові до мистецтва не згасає, а кожна наступна перемога буде рушійною силою до нових звершень.