До уваги водіїв! На автошляхах Житомирщини спостерігаються складні погодні умови! Працюють диспетчерські служби!

Дата: 23.11.2023 17:02

Для оперативного реагування щодо складних погодних умов на автошляхах Житомирської області працюють диспетчерські служби. Зокрема, зателефонувати можна за такими номерами телефонів:

Автомобільні дороги загального користування державного значення:

Черговий Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Житомирській області — тел. роб. (0412) 47-05-35, моб. +380985608599.

Автомобільні дороги загального користування місцевого значення:

Черговий ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», Бердичівський район — тел.+380971413738 (Андрушівська, Бердичівська, Вчорайшенська, Гришковецька, Краснопільська, Райгородоцька, Ружинська, Семенівська, Червоненська, Швайківська територіальні громаді).

Житомирський район — тел.+380971413738 (Адрушківська, Березівська, Брусилівська, Вишивецька, Волицька, Високівська, Вільшанська, Глибочицька, Городоцька, Іршанська, Житомирська, Курненська, Корнинська, Коростишівська, Квітнева, Любарська, Миропільська, Новогуйвинська, Новоборівська, Оліївська, Попільнянська, Пулинська, Потіївська, Радомишльська, Романівська, Станишівська, Старосілецька, Тетерівська, Харитонівська, Хорошівська, Черняхівська, Чуднівська територіальні громади).

Черговий ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс ГРУП», Коростенський район — тел.+380974341368 (Білокоровицька, Горщиківська, Коростенська, Лугинська, Олевська Ушомирська територіальні громади).

Коростенський район — тел.+380970047340 (Гладковицька, Малинська, Овруцька, Народицька, Словечанська, Чоповицька територіальні громади).

Звягельський район — тел.+380988693828 (Баранівська, Барашівська, Брониківська, Городницька, Довбиська, Дубрівська, Звягельська, Піщівська, Стриївська, Чижівська, Ємільчинська, Ярунськатериторіальні громади).

Черговий Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА — тел. роб. (0412) 40-47-26, моб. +380994695586.