ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 28.11.2023 10:50

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 року № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» (зі змінами) та Порядку здійснення у 2023 році разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, учасники бойових дій, які мають право на отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України і не перебувають на обліку в Пенсійному фонді України, звертаються за такою виплатою із заявою до Пенсійного фонду України до 10 грудня 2023 року.

При зверненні за разовою грошовою допомогою при собі мати оригінали паспорта, ідентифікаційного коду, посвідчення УБД та рахунок з банку.

Нагадуємо, спеціалісти Хорошівського відділення Пенсійного Фонду України приймають громадян щосереди з 08:00 год до 12:00 год у адмінприміщенні Іршанської селищної ради (1-й поверх, громадська приймальня).