Волейбольний турнір до Дня Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 09:06

05 грудня 2023 року в спортивному залі Іршанського ліцею відбувся відкритий турнір ДЮСШ "Іршанськ" з волейболу серед юнаків шкільного віку з нагоди Дня Збройних Сил України, в якому брали участь команди Хорошівської ДЮСШ, Новоборівського ліцею ім. Лунька та ДЮСШ "Іршанськ". Спортивна боротьба була складною, цікавою, інтригуючою. Всі команди набрали однакову кількість очок, і тільки за кількістю забитих м’ячів у всіх партіях визначили переможця. Гравці та вболівальники отримали масу позитивних емоцій.

Переможцем стала команда Новоборівського ліцею ім. Лунька. Друге місце виборола команда ДЮСШ «Іршанськ». Третє місце здобула команда Хорошівської ДЮСШ.

Головним спонсором даного турніру виступив національний оператор телекомунікаційних послуг HomeNet. Переможці і учасники змагань отримали не лише шквал аплодисментів, а й цінні подарунки від компанії.

Дякуємо HomeNet за підтримку, а тренерам та гравцям за чудову гру!

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та проводити такі заходи! Низький уклін нашим захисникам! Вічна пам'ять полеглим Героям!