УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 06.12.2023 16:37

Відповідно   до   ст.46   Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» 21 грудня  2023 року о 14:00  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  засідання  34-ї чергової  сесії  Іршанської селищної   ради восьмого скликання.

Порядок денний

1. Про затвердження Звіту про Стратегічну екологічну оцінку Програми соціально-економічного і культурного розвитку Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.
  2. Про затвердження  Програми  соціально-економічного   і   культурного розвитку Іршанської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.
  3. Про розроблення детального плану території Іршанської селищної територіальної громади.
  4. Про затвердження Програми управління побутовими відходами Іршанської селищної ради на 2024— 2027 роки.
  5. Про погодження проекту землеустрою  щодо встановлення меж території Потіївської сільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області.
  6. Про визначення масиву поверхневих вод уразливою зоною.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.
  8. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Іршанської селищної ради.
  9. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
  10. Про надання земельної ділянки в оренду Іщук С.І.
  11. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки укладеного з ТОВ «НАСА ГРАНІТ» шляхом його розірвання.
  12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки та передачу ТОВ «ГЕОІНВЕСТПРОМ» земельної ділянки площею 6,4693 га в оренду.
  13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки та передачу ТОВ «ГЕОІНВЕСТПРОМ» земельної ділянки площею 1,8569 га в оренду.
  14. Про надання дозволу ПП «Діабаз» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду.
  15. Про надання дозволу гр.Беляку В.Л. на викуп земельної ділянки.
  16. Про надання дозволу гр.Волохову Р.М. на викуп земельної ділянки.
  17. Про затвердження документаціїі з землеустрою та передачу у власність земельної ділянки гр.Хрипковій С.В.
  18. Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 –2026 роки та Порядку використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на здійснення заходів  з  виконання Комплексної  Програми  соціального  захисту  населення Іршанської селищної територіальної громади на 2024 -2026 роки.
  19. Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності Іршанської селищної ради та її виконавчих органів.
  20. Про затвердження Регламенту  Іршанської   селищної    ради  VIII скликання у  новій редакції.
  21. Про внесення змін до бюджету Іршанської селищної територіальної громади на 2023 рік
  22. Про план роботи Іршанської селищної ради  на 2024 рік.
  23. Про  затвердження  Програми  будівництва,  реконструкції,    ремонту   та    утримання   автомобільних      доріг      на      території   Іршанської     селищної       територіальної громади на 2024 – 2026 роки.
  24. Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб по Іршанській селищній територіальній громаді.
  25. Про бюджет Іршанської  селищної територіальної громади на 2024 рік.

Різне.