День святого Миколая- улюблене свято дітлахів, що розпочинає низку зимових свят в Україні.

Дата: 11.12.2023 15:00

З цього року ми відзначаємо його 6 грудня, тому саме у цей день святий Миколай завітав до вихованців Іршанського Центру естетичного виховання.

Наталія Жуковець - режисер та сценарист заходу, керівник Театрального гуртка, разом зі своїми вихованцями підготувала урочистий концерт - виставу, де були задіяні  вихованці гуртків вокального  та хореографічного напрямку (керівники - Ірина Сахненко, Зорина Каменських).

Тетяна Мазко, керівник гуртків декоративно - прикладного профілю, оформила чудові декорації для залу, а Анна Гейбатова, керівник образотворчого гуртка, разом зі своїми вихованцями підготувала "Зимову виставку" у фойє закладу.

Учасники заходу отримали подарунки від Миколая Чудотворця, що особисто завітав на свято та побажав усім миру, злагоди й добра.

Глядачів вразив виступ маленьких артистів, вони теплими оплесками підтримували кожен номер концерту. Завершив концерт виступ директора закладу Зорини Каменських, яка привітала усіх присутніх зі святом та подякувала батькам вихованців за всебічну допомогу та підтримку.