Подяка від адміністрації та вихованців Іршанської школи мистецтв

Дата: 21.12.2023 14:47

Фото без опису Фото без опису

З початком зими розпочався яскравий період новорічно – різдвяних свят. Новий рік чекають усі із нетерпінням, а особливо дітвора, адже це пора веселих розваг та подарунків. Вихованці Іршанської школи мистецтв та їх викладачі є постійними учасниками та організаторами різних творчо-мистецьких заходів нашої громади. Діти гідно представляють наше селище та громаду на конкурсах та фестивалях різного рівня, демонструючи свій талант.

Надзвичайно приємно, коли діти відчувають турботу від небайдужих людей. Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  отримали усі вихованці Іршанської школи мистецтв  від   ТОВ «Межиріченський ГЗК».

Адміністрація школи мистецтв висловлює теплі та щирі слова подяки директору Дмитру Голіку  за чуйність, добро та за солодкі подарунки, які отримали учні закладу.

Хай Бог сторицею віддячить за Ваші добрі справи. Хай Новий 2024 рік стане для Вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, а в Україні запанує переможний мир і злагода.