«Як козаки Новий рік врятували»

Дата: 26.12.2023 14:44

Новий рік - це пора чудес і чарівної казки, особливо для дітей, які ще щиро вірять у дива.

Напередодні Різдва та Нового року вихованці Іршанської школи мистецтв дарували дітям громади святковий настрій. 23 грудня новорічне дійство відбулося  на сцені Палацу культури та спорту "Титан". Цьогоріч глядачам була презентована вистава-мюзикл "Як козаки Новий рік врятували". Юні артисти вміло грали на сцені, театралізоване дійство було прикрашене тематичними піснями та яскравими танцями.   Після проведення основної частини свята, для дітей була організована розважальна програма з іграми, піснями та конкурсами, які проводили для них казкові герої. Тут панував святковий настрій, звучала новорічна музика, дотепні жарти та щирі побажання. До заходу долучилася дітвора із Добринського старостинського округу, підвіз шкільним автобусом був організований відділом освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради.

Під час розважальної програми, за активну участь, дітвора отримала солодкі гостинці, які були надані відділом ОКСМп та ОЗ Іршанської селищної ради, Іршанським ГЗК та ТОВ " Межиріченський ГЗК".

Свято було яскравим та веселим, що дало можливість підняти дітворі передноворічний настрій та покращити емоційний стан.

Дякуємо нашим захисникам! Бажаємо усім  незабутніх новорічних свят! Миру, добра, здоров'я та злагоди в кожну родину. І нехай Новий рік принесе кожному з вас маленьке диво!