Координаційна рада з питань сім’ї , гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми Іршанської селищної ради провела підсумкове засідання в 2023 році

Дата: 27.12.2023 16:33

На засіданні Координаційної ради підвели підсумки роботи за рік, проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Іршанської ТГ, розглянули причини, прояви та наслідки жорстокого поводження, насильства, гендерно зумовленого насильства, домашнього насильства щодо дітей, булінгу, обговорили план роботи на 2024 рік. Селищний голова Сахненко С.П. наголосив про недопущення проявів булінгу  в дитячому середовищі та будь-яких проявів насильства в нашому суспільстві.