#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» тепер у громадах Коростенського району

Дата: 08.01.2024 14:57

05 січня на базі Коростенської центральної міської лікарні в рамках всеукраїнської програми «Ти як?» відбувся інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я».

Захід був організований Координаційним центром підтримки цивільного населення при Коростенській районній військової адміністрації та Координаційним центром підтримки цивільного населення Коростенської міської ради.

Учасниками заходу стали працівники міської лікарні, з яким проводив роботу психолог Благодійного фонду «Єлеон». Фахівець надав учасникам не лише теоретичні знання, а й практичні поради з підтримки власного психологічного стану.

Ментальне здоров’я визначається як стан, де людина відчуває щастя та добробут, може ефективно протистояти життєвим стресам, реалізовує свої творчі здібності, продуктивно працює та активно робить свій внесок у суспільне життя.

Основна мета “Стежки ментального здоров’я” полягає у привертанні уваги кожної людини до важливості здорового психоемоційного стану. Ініціатива заохочує жителів Коростенського району активно дбати про своє ментальне здоров’я та психоемоційний баланс. Враховуючи важливість цього питання, “Стежка ментального здоров’я” буде проводитися в різних громадах району, надаючи людям доступ до корисних ресурсів і підтримки у цій важливій сфері.

Довідково. Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization Ukraine (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ. Керівницєю Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирська ОДА виступає перша заступниця начальника голови ЖОВА Наталія Остапченко.

#тияк #mental_health_without_prejudice #community_self_help

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису