“Стежка ментального здоров’я” в Іршанській територіальній громаді

Дата: 12.01.2024 14:25

З початком повномасштабної війни ми всі живемо в тяжкому психоемоційному стані. В Україні діє всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?”.  Знайти сімейного лікаря, який надає ментальну підтримку можна: за допомогою онлайн-мапи на сайті НСЗУ.

“Стежка ментального здоров’я” – має за мету привернути увагу кожної людини на важливість ментального здоров’я, навчитися піклуватися про себе та своїх рідних.

Іршанська територіальна громада теж долучилася всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. В закладах освіти громади психологи, соціальні педагоги, вчителі проводять різноманітні заходи, тренінги, вправи для самозаспокоєння, збереження психоемоційної рівноваги учасників навчально-виховного процесу. А також були проведені сім інтерактивних інвестів «Стежка ментального здоров’я» на базах начальних закладів, соціальних служб, Іршанського ЦПМСД та вуличний інвест.

На офіційному сайті Іршанської селищної ради постійно висвітлюється інформація з даних питань. Контакт-центру НСЗУ за номером 16-77