#ПрозорістьТаПідзвітність: Олександр Федько провів чергове засідання робочої групи

Дата: 12.01.2024 15:58

Сьогодні, 12 січня, під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Олександра Федька відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність”.

До наради долучилися представники РВА та керівники профільних структурних підрозділів ОВА.

Зокрема учасники засідання обговорили процес долучення до діяльності робочої групи нових представників Відділу внутрішнього аудиту обласної військової адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації.

“У новому році продовжуємо плідно працювати та підтримуємо такий темп постійно. Державні кошти мають йти на відновлення та зміцнення Житомирщини”, — підкреслив Олександр Федько.

Також обговорено питання щодо:

Надання рекомендацій представникам районних військових адміністрацій щодо створення та функціонування при адміністрації окремих робочих груп;

Оновлення алгоритмів публічного висвітлення інформації щодо діяльності робочої групи облдержадміністрації;

Обговорення інформації про очікувані видатки на перелік об’єктів запланованих на 2024 фінансовий рік замовником яких буде Департаменту регіонального розвитку обласної військової адміністрації.