#Плічопліч: Черліденг – спорт, що єднає. ВІДЕО

Дата: 15.01.2024 12:29

Черліденг — це комбінація акробатики, гімнастики та танцю, яка виконується під час спортивних змагань для підтримки команд та розваги глядачів. Ця активність почала розвиватися у Сполучених Штатах наприкінці 19-го століття і відтоді розповсюдилася по всьому світу.

Особливостями цього виду спорту є те, що він поєднує у собі широкий спектр елементів, таких як: танці, стрибки, перекиди та підйоми. Черлідери часто виконують складні акробатичні трюки.

Основна мета черліденгу — це підтримка спортивних команд і створення позитивного настрою серед глядачів.

Поряд із виступами на спортивних заходах, черліденг також є самостійним видом спорту, де команди змагаються між собою у виконанні своїх програм.

Цей вид спорту вимагає від учасників високої фізичної форми, гнучкості та координації. Проте розвиває навички командної роботи та взаємодопомоги. Черлідинг сприяє розвитку лідерських якостей і впевненості у собі серед учасників.

Нагадуємо, що ви маєте унікальну можливість зареєструвати свою шкільну команду та гідно представити школу, громаду, місто, область на національному рівні.

Не пропустіть цю можливість – реєстрація триває до 1 лютого!

Продемонструйте спортивний дух та міць!

Для більшої інформації переходьте на офіційний сайт: scl.gov.ua.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl