Запрошуємо на постійну роботу дитячого тренера-викладача з футболу у КЗ Іршанської селищної ради ДЮСШ «Іршанськ»

Дата: 19.01.2024 09:59

Запрошуємо на постійну роботу

дитячого тренера-викладача з футболу

у КЗ Іршанської селищної ради

ДЮСШ «Іршанськ»

Вимоги до вакансії:

• Вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань. Без вимог до стажу роботи.;
  • знаходити спільну мову з дітьми;
  • уважність, порядність, відповідальність;

Обов’язки:

• Виконує посадові обов'язки згідно з положенням про заклад з урахуванням специфіки організації навчально-тренувального та змагального процесу.
  • Здійснює навчально-тренувальний процес відповідно до вимог навчальних програм з видів спорту.
  • Розробляє річні, поточні та індивідуальні плани підготовки, веде систематичний облік, аналіз, узагальнює результати своєї роботи з вихованцями, використовує в діяльності ефективні методи спортивної підготовки та оздоровлення вихованців.
  • Формує у вихованців вміння і навички з різних напрямів навчально-тренувальної та спортивної роботи диференційовано з урахуванням їх індивідуальних можливостей, інтересів, схильностей.
  •  Сприяє розвитку фізичних якостей відповідно до задатків та запитів вихованців.
  • Здійснює відбір та орієнтує перспективних дітей і підлітків для подальшого удосконалення спортивного результату.
  • Здійснює контроль за додержанням вихованцями норм морально-етичної поведінки.
  • Реалізує вимоги, що регламентують організацію навчально-тренувального процесу.
  • Контролює та несе відповідальність за додержання норм антидопінгового та санітарно-гігієнічного законодавства, пропагує здоровий спосіб життя.
  • Підвищує професійний рівень.
  • Сприяє особистим прикладом і настановами вихованню поваги до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі.
  • Додержується вимог статуту спортивної школи, виконує правила внутрішнього трудового розпорядку та посадові обов'язки.

Умови праці:

• Заробітна плата від 6294,00 грн.
  • Офіційне оформлення, соціальний пакет, наявність премій.

Необхідні документи: заява, документ про освіту, паспорт, ідентифікаційний номер, військовий квиток (для військовозобов’язаних), фотокартка розміром 4х6 см.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою:

смт. Іршанськ, вул. Шевченка, 7, к. № 23, тел.(050)463-46-10,(068)683-73-79