Відбулась церемонія вручення «Батьківське серце»

Дата: 25.01.2024 10:57

24 січня 2024 року в приміщенні Іршанського Центру естетичного виховання відбулася  церемонія вшанування пам’яті загиблих Героїв російсько-української війни та вручення оберегів «Батьківське серце».

На захід ініційований військово-цивільною спілкою «Бойове Братерство України» були запрошені діти та родини полеглих Героїв-земляків.

У церемонії вручення пам’ятних оберегів брали участь голова Іршанської селищної ради Сергій Сахненко, заступниця голови Галина Ширченко президент  військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло Жебрівський, настоятель церкви Святої Покрови отець Микола, голова ГО спілка ветеранів АТО «Патріот» Андрій Яремчук. Розпочали захід колективним виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у російсько-українській війні та поіменно згадали полеглих воїнів-земляків.

Оберіг «Батьківське серце» – пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотньому боці кулона нанесено прізвище та ім’я загиблого захисника, а також до нього додається іменне посвідчення. Обереги були освячені та вручені дітям полеглих Героїв-захисників Іршанської громади, а саме: Котюка Олексія, Грищенка Андрія, Абрамова Віталія, Кононученка Володимира, Мороза Андрія, Стретовича Павла, Падалка Дмитра, Дубіни Вячеслава, Резниченка Володимира, Вавлюка Віталія.

Ідеєю створення такої символічної нагороди є те, щоб кожна дитина загиблого воїна могла носити частинку батьківського серця із собою.

Діти отримали солодкі подарунки, іконки від священника, блокноти та ручки з логотипом Іршанської громади та солодощі від директорки ЦЕВ.

Захід супроводжувався тематичними виступами танцювального колективу «Верес» Іршанської школи мистецтв, вихованцями Центру естетичного виховання Анастасії Челбіної, Сніжани Гусаківської, Володимира Солопчука. Пісню про тата усім присутнім подарувала юна співачка Мілана Кайдалова. Фіналом заходу стала пісня «Щит і меч Європи – Україна» у виконанні Володимира Кайдалова.

Керівництво громади та гості заходу висловили щирі слова підтримки сім’ям загиблих, слова нескінченної подяки за героїчний подвиг полеглих Героїв.