USAID АГРО: програми для проєктів розвитку свинарства та розвитку потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна

Дата: 25.01.2024 14:23

Програма USAID АГРО надасть до 14,8 млн грн співфінансування для розвитку свинарства через впровадження контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней. Всього АГРО підтримає 3 проєкти (остаточна сума співфінансування кожного залежить від запропонованої діяльності).

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), операторів свиноферм, які планують запровадити контрактну та/або кооперативну модель вирощування свиней.

Детальна інформація за посиланням http://surl.li/pibod

Дедлайн: 9 лютого 2024 року.

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробкисушіння та зберігання зерна

Через ускладнений експорт мікро, малі та середні агровиробники (ММСП) в Україні потребують додаткових елеваторних потужностей для сушіння та зберігання зерна. Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Детальна інформація за посиланням http://surl.li/piblz

Дедлайн: 14 лютого 2024 року.