До відома власників житлових приміщень, які прихистили внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 31.01.2024 16:43

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 р. №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами), з метою забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб прийняте розпорядження селищного голови «Про утворення та затвердження Положення про комісію з перевірки факту проживання внутрішньо переміщених осіб на території Іршанської територіальної громади» №15 від 25.01.2024 року.

Протягом лютого місяця 2024 року буде проводитись комісійна перевірка наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням  місця проживання внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості осіб та умов проживання, документів, що посвідчують особу, свідоцтв про народження малолітньої дитини, яка є внутрішньо переміщеною особою, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.