Оголошення!

Дата: 01.02.2024 11:55

31 січня 2024 року  на засіданні виконавчого комітету  було надано дозвіл Іршанському КП на початок процедури встановлення  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  для сторонніх організацій та  бюджетних установ. Іршанському комунальному підприємству доручено довести до відома споживачів про намір зміни тарифу  на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та надати споживачеві розрахунки складової тарифу. Згідно Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/ тарифу на комунальні послуги  з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ № 130 від 05.06.2018р. , суб’єкт господарювання у сфері житлово-комунальних послуг (Іршанське КП) з 06 лютого 2024 року приймає зауваження і пропозиції у письмовій формі (пункт 2.2 цього Порядку).  Розрахунки складової тарифу розміщенні на сайті Іршанської селищної ради для ознайомлення.

До уваги населення нашого селища! Згідно Постанови КМУ №502 від 29.04.2022 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану» тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення застосовуються до споживача (населення) на рівні тарифів , що діяли станом на 24 лютого 2022 року.

Додатки