Наш талановитий юнак виступив в обласній філармонії
20 лютого 2024 року у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувся вечір-спогад до Дня Героїв Небесної сотні, де в концертній програмі взяв участь учень Іршанської школи мистецтв Захар Бовсунівський.
Організатори дійства благодійний Фонд "UA Фенікс Флай" та обласна філармонія. Концерт колективів та солістів філармонії відбувся на високому мистецькому рівні.
Академічна хорова капела «Орея», Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти, гурт «Древляни», камерний оркестр філармонії, Тетяна Коновал (вокал), Вероніка Гуренко (вокал), Ілля Ємець (вокал), Катерина Морозюк (скрипка), Андрій Метельський (фортепіано) - кожна композиція у виконанні знаних артистів, яка була присвячена Героям Небесної Сотні, зачіпала «за живе».
https://www.facebook.com/groups/356868055504809/permalink/1122865338905073/?mibextid=oMANbw